Baba Logo

Logo Tasarım ihtiyacınıza
profesyonel çözümler için

Hızlı Sipariş Ver Formu hemen doldurun, işletme veya ürününüz için en uygun siparişlere ulaşın.
Almak İstediğiniz Hizmet *
  • Kobi Logo Paketi
  • Logo+Kurumsal Kimlik Paketi
Whatsapptan Ulaş!

GİZLİLİK POLİTİKASI

babalogo.com ziyaretçilerinin gizliliği bizim için önemlidir. babalogo.com olarak biz kişisel bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz şekillerde toplamaktayız:

1) Web sitemiz aracılığıyla,
2) Personelimizin doğrudan arayarak birebir iletişimi suretiyle ilgili kişileri ve verilen referanslar yoluyla kendilerine bilgi içeren mail göndereceğimizi belirttiğimiz kişiler.

Genel olarak, web sitemizi ziyaret ederken kişisel bilgilerinizi açıklamak zorunda değilsinizdir. Ancak web sitemizin bazı yerlerinde sizden e-mail adresiniz, adınız, soyadınız, çalıştığınız yer, ünvanınız, telefon numaranız istenebilir. Biz bu bilgileri; ürünlerimiz hakkında bilgilendirme amaçlı olarak sizi haberdar etmek için toplamaktayız. Ayrcıa Google Analytics tarafından sağlanmakta olan DoubleClick demografik bilgi de toplamaktayız. Gönderdiğimiz maillerde bizimle irtibata geçebilmeniz ve tüm sorularınız, istekleriniz ve önerileriniz için e-mail ve telefon numaralarımız bulunacaktır.

Gizlilik politikamıza göre babalogo.com sitemizde çerez (cookies) kullanılmamaktadır (Gizlilik Politikasının yayınlandığı tarihten itibaren geçerlidir). Bu konuda herhangi bir değişiklik olursa gizlilik politikamızda belirtilecektir.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler babalogo.com gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikleri üyelerine özel olarak bildirmemektedir. Ancak yapılan değişiklikler web sitemizin gizlilik politikası bölümünde güncellenecek ve güncellenme tarihi belirtilecektir.

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir soru, öneri ve değerlendirmeleriniz info@babalogo.com adresine mail atabilir, +90 850 840 5646 numaralı telefondan bizi arayabilir, ya da bu adresten ulaşabilirsiniz : Sanayi Mahallesi Kumlu Sokak Çarşı Yapı AVM B-18 İZMİT / KOCAELİ